KONST / Litografier / Färglitografi 16694426
nr 1669 4426
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 128/180, päron. Färglitografi. Bladets mått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 45x39 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2024
kl 19:44:26
300 kr
350 kr
400 kr